Zegarki sportowe

 ›  › Zegarki sportowe

Zdrowie i Sport

Zegarki sportowe

W tym tekście prezentujemy ciekawe modele zegarków sportowych. Przygotowaliśmy trzy propozycje – po jednej dla pań i dla panów i jeden czasomierz uniwersalny.

– zegarek sportowy do biegania, unisex

Propozycja numer 1 to sportowy zegarek do biegania z pasem HR Oceanic OC103-05. Jest to również pulsometr elektroniczny. Jego dużą zaletą jest pas HR zakładany na klatkę piersiową w okolicy mostka oraz funkcja wskaźnika BMI z danymi użytkownika jak płeć, wiek, jednostka pomiarowa, wzrost, waga. Do tego wybór strefy optymalnego pulsu oraz stymulator ćwiczeń. Poprawianie swoich rekordów ułatwia wbudowana pamięć pomiarów z ostatnich 25 treningów i automatyczny zapis statystyk. Zegarek jest świetną propozycją zarówno dla osób uprawiających lekkoatletykę, jazdę na rowerze czy nordicwalking, jak i pływanie, ponieważ posiada wodoszczelność na poziomie 100metrów. Sportowy zegarek/pulsometr elektroniczny do biegania z pasem HR Oceanic OC103-05 posiada niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy oraz kopertę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Jest to zegarek uniwersalny, zarówno dla pań jak i panów.

– zegarek sportowy do nurkowania, męski

Propozycja numer dwa to prawdziwa „waga ciężka”. Zegarek męski Orient Diver Automatic M-Force SEL03005Y0 do nurkowania przyciąga uwagę wyglądem jak i ceną. Czarny, gumowy pasek, koperta ze stali szlachetnej plus żółta, charakterystyczna tarcza prezentują się bardzo ciekawie. Warto przyjrzeć się bliżej właśnie tarczy – godziny opisano na niej dużymi, czytelnymi indeksami pokrytymi warstwą Neobrite. Umieszczono na niej również wskaźnik rezerwy chodu oraz datownik. Jako że jest tozegarek do nurkowania, to posiada maksymalną klasę wodoszczelności – 200 metrów. Można więc w nim swobodnie pływać i nurkować z akwalungiem. Cena to ponad 2000 złotych, ale patrząc na markę zegarka (Orient) i jakość nie jest specjalnie wygórowana.

To zegarek przeznaczony dla panów.

zegarki krokomierze, damskie

Źródło zdjęć:

https://czasomierz.pl/

Na koniec propozycja dla pań – damski sportowy zegarek elektroniczny z krokomierzem marki XONIX. Można go nabyć w intensywnych, żywych kolorach, np. niebieski, fiolet czy żółty. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń oraz wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych, choćby spacer z dzieckiem czy psem. Dzięki niemu można pamiętać o dziennej liczbie kroków, jakie powinien robić dorosły człowiek, czyli około 10 000.

Oprócz krokomierza i licznika odległości zegarek posiada licznik kalorii. Dla pań, które z najróżniejszymi dietami są za pan brat, to również bardzo przydatna opcja. Czasomierz wyposażony jest również w pamięć pomiarów dziennych – pokazuje sumę danych zebranych z całego dnia takich jak liczba kroków czy spalone kalorie. Można porównać swoje aktualne wyniki z tymi z przeszłości. Ten zegarek, podobnie jak wcześniejsze modele, również ma wysoką wodoszczelność na poziomie 100 metrów.

Źródło grafik:

https://czasomierz.pl/zegarki-sportowe

https://czasomierz.pl/zegarki-sportowe-1

Źródło zdjęć:

https://czasomierz.pl/zegarki-sportowe

https://czasomierz.pl/zegarki-sportowe-1

Share this Post:
Zegarki sportowe Reviewed by on December 27, 2018 .

W tym tekście prezentujemy ciekawe modele zegarków sportowych. Przygotowaliśmy trzy propozycje – po jednej dla pań i dla panów i jeden czasomierz uniwersalny. – zegarek sportowy do biegania, unisex Propozycja numer 1 to sportowy zegarek do biegania z pasem HR Oceanic OC103-05. Jest to również pulsometr elektroniczny. Jego dużą zaletą jest pas HR zakładany na