Włoska moda

 ›  › Włoska moda

Moda

Włoska moda

Włoskie ubrania od dawna cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem sporej rzeszy klientów co sprawia, że butiki oferujące tę właśnie odzież wyrastają niczym grzyby po deszczu.

 

 

Odwiedzają je szczególnie panie, które lubią niebanalne stylizacje oraz cenią sobie oryginalny look. Nie oznacza to jednak, że moda włoska adresowana jest tylko i wyłącznie dla kobiet. Interesują się nią bowiem także panowie poszukujący wyrazistego, lecz ponadczasowego stylu.

Moda włoska przywędrowała do naszego kraju kilka lat temu i od razu zaskarbiła sobie serca większości Polaków. Cenią ją sobie głównie te osoby, które poszukują dobrej jakości ubrań w przyzwoitych cenach. Włoskie ubrania szyje się z materiałów tylko pierwszego gatunku. To sprawia, że nie odkształcają się nawet po wielokrotnym praniu i nie tracą swoich kolorów.

Na rynku odzieżowym istnieje wiele marek, które oferują swoim klientom włoskie ubrania oraz akcesoria. Do najpopularniejszych należą obecnie Venezia oraz Unisono. Obie marki należą do koncernu I.O.Venezia sp.j, działającego w branży od 1996 roku. Obecnie firma posiada kilkadziesiąt butików rozrzuconych na terenie całej Polski. Ich liczba stale jednak rośnie. Butiki znajdują się głównie w galeriach handlowych większych miast m.in. w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie oraz Gdańsku i Gdyni. Marki dysponują także sklepami internetowymi – venezia.pl oraz unisono.eu.

Venezia oferuje swoim klientom wysokiej jakości obuwie oraz galanterię skórzaną. Tutaj znajdziemy torebki, portfele oraz inne modne akcesoria. Wszystkie produkty wykonuje się z wysokiej jakości miękkich oraz wytrzymałych skór, zapewniających idealny komfort użytkowania. Venezia stawia również na innowacyjne wzornictwo oraz dbałość o najmniejsze detale.

 


 

Unisono oferuje natomiast włoską odzież oraz dodatki idealnie współgrające z galanterią marki Venezia. Kolekcje Unisono wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Polek, dlatego też tworzone są w oparciu o najnowsze trendy. Nie brakuje tu również prostych i ponadczasowych modeli, które ucieszą niewątpliwie wielbicielki nieśmiertelnej klasyki.

 

 

____________________

VENEZIA – venezia.pl

UNISONO – unisono.eu

Share this Post:
Włoska moda Reviewed by on September 29, 2015 .

Włoskie ubrania od dawna cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem sporej rzeszy klientów co sprawia, że butiki oferujące tę właśnie odzież wyrastają niczym grzyby po deszczu.    Odwiedzają je szczególnie panie, które lubią niebanalne stylizacje oraz cenią sobie oryginalny look. Nie oznacza to jednak, że moda włoska adresowana jest tylko i wyłącznie dla kobiet. Interesują się nią