W jaki sposób dopasować sukienkę do swojej sylwetki?

 ›  › W jaki sposób dopasować sukienkę do swojej sylwetki?

Moda

W jaki sposób dopasować sukienkę do swojej sylwetki?

Znalezienie idealnej sukienki wcale nie jest łatwym zadaniem. Trzeba ją w odpowiedni sposób dopasować do rodzaju swojej sylwetki. Odzież damska jest bardzo różnorodna i znalezienie czegoś w czym nam będzie naprawdę dobrze może być trudnym zadaniem. Wiele ciekawym sukienek oferuje marka Unisono. Można znaleźć coś idealnego do swojej sylwetki.

Ubieraj się jak gwiazda showbiznesu

Kobiety, które mają mały biust powinny wybierać sukienki w stylu znanej modelki Twiggy. Odzież damska jaką ubierała sprawiła, że stała się ikoną stylu. Doskonałym rozwiązaniem jest sukienka posiadająca asymetryczny dekolt i jest na jedno ramię. Co ciekawsze do tego typu sukienek, panie o małym biuście nie muszą zakładać biustonosza. Unisono ma w ofercie bardzo ciekawe sukienki, w których kobiety o takiej sylwetce będą ładnie się prezentowały. Dla kobiet o szerokich udach i biodrach sprawdzi się odzież damska Unisono. Najlepsze sukienki jakie tam znajdziemy sprawią, że sylwetka nabierze kształtu i stanie się o wiele ładniejsza.


Ubranie na każdą figurę

Panie o figurze gruszki powinny wybrać taką sukienkę, która ma rozkloszowany dół. Optycznie sprawi, że góra będzie szczuplejsza, a cała sukienka nada nam lekkości. Odstający brzuch można ukryć w sukienkach, które odcinane są pod biustem. W takim stroju nasza sylwetka będzie się prezentowała o wiele korzystniej. Materiał z jakiego wykonane będzie ubranie powinien być gładki i najlepiej w kolorach, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Sprawdzą się sukienki w kolorze czarnym lub fioletowym. Każdą figurę można ubrać w sukienkę. Trzeba tylko znać kilka ważnych zasad.


Share this Post:
W jaki sposób dopasować sukienkę do swojej sylwetki? Reviewed by on May 12, 2014 .

Znalezienie idealnej sukienki wcale nie jest łatwym zadaniem. Trzeba ją w odpowiedni sposób dopasować do rodzaju swojej sylwetki. Odzież damska jest bardzo różnorodna i znalezienie czegoś w czym nam będzie naprawdę dobrze może być trudnym zadaniem. Wiele ciekawym sukienek oferuje marka Unisono. Można znaleźć coś idealnego do swojej sylwetki. Ubieraj się jak gwiazda showbiznesu Kobiety,