Urządzenie do zadań specjalnych w domu

 ›  › Urządzenie do zadań specjalnych w domu

Dom i Ogród

Urządzenie do zadań specjalnych w domu

Mop, to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie porządek w domu. Jest często w użyciu, warto więc, by był jak najbardziej funkcjonalny i poręczny. Mop elektryczny spełnia takie kryteria. Co najważniejsze, posiada funkcję 2 w 1, czyli odkurzanie i wycieranie jednym urządzeniem. Ruchoma głowica czyszcząca zapewnia bardzo dokładne czyszczenie, jest to szczególnie widoczne podczas sprzątania pod meblami, szczelinami czy innymi przeszkodami. Wygodę zapewniają elektrycznie napędzane obrotowe pady, dzięki nimi czyszczenie odbywa się bez użycia siły. Samo urządzenie jest też bardzo uniwersalne i można nim wyczyścić prawie wszystkie podłogi twarde włącznie z parkietem, kamieniem i laminatem

Jak działa? Zbiornik z czystą wodą wypełniany jest wodą i środkiem czyszczącym, co powoduje automatyczne zwilżanie pada walcowego z mikrofibry. Obraca się on w przód usuwa tym samym zabrudzenia i wyciera podłogę w jednym przejściu. System odkurzający, który znajduje się nad padem zasysa brudną wodę pada do odpowiedniego zbiornika.

W wielu domach panuje niepisana zasada, że podwórkiem zajmuje się mężczyzna, np. kosi trawę, sprząta w garażu albo zamiata podjazd. Mamy więc dla niego propozycję fajnego sprzętu, jakim bez wątpienia jest nowoczesna zamiatarka. Spełnia on podstawowe wymogi mężczyzny co do sprzątania, a więc jest prosto, szybko i wygodnie. Nawet pięć razy szybciej niż miotłą.

Dzięki zamiatarce można błyskawicznie oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbierze liście, kapsle po piwie, papierki, żwir, piasek i inne zanieczyszczenia nie wzniecając kurzu. Sprzęt jest dostosowany do użytkownika – posiada czterostopniowo regulowany i ergonomiczny uchwyt, który umożliwia dostosowanie urządzenia do jego wzrostu. Profesjonalna zamiatarka wyposażona jest w dwie szczotki boczne. Pozwala to na zamiatanie dużych powierzchni oraz docieranie do krawędzi i narożników. Po skończeniu pracy zamiatarkę można wygodnie przechowywać w garażu, zajmuje bowiem niewiele miejsca.

Warto kilka słów poświęcić o marce sprzętu do sprzątania. Każdy ma swoje indywidualne preferencje, ale nie da się ukryć, że jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm jest Kärcher. Czarno- żółte logo i barwy sprzętu kojarzą nawet ci, którzy nie lubią sprzątać. Firmę założył w 1935 roku Alfred Kärcher w dzielnicy Stuttgartu – Bad Cannstatt. W Polsce jest obecna od 1993 roku. Przez lata niemieckie przedsiębiorstwo w dużym stopniu zrewolucjonizowało rynek urządzeń wysokociśnieniowych, o czym świadczy posiadanie kilkaset patentów. Pierwsze na świecie urządzenie czyszczące dla prywatnego odbiorcy HD 555 pojawiło się w 1984 roku, oczywiście ze stajni Karchera.

Źródło:

https://mjm.com.pl/

Share this Post:
Urządzenie do zadań specjalnych w domu Reviewed by on December 17, 2018 .

Mop, to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie porządek w domu. Jest często w użyciu, warto więc, by był jak najbardziej funkcjonalny i poręczny. Mop elektryczny spełnia takie kryteria. Co najważniejsze, posiada funkcję 2 w 1, czyli odkurzanie i wycieranie jednym urządzeniem. Ruchoma głowica czyszcząca zapewnia bardzo dokładne czyszczenie, jest to szczególnie widoczne podczas sprzątania