Unisono Lookbook

 ›  › Unisono Lookbook

Lookbooki

Unisono Lookbook

Kobiety – dziś tak inne, niż kiedyś. Aktualnie kobiety jak wiemy nie tylko są idealnymi żonami, matkami, gospodyniami domowymi, ale i również osobami jak najbardziej aktywnymi zawodowo.

Dziś kobiety dbają o swoje interesy, figurę, ubiór. A skoro o ubiorze mowa jedno się przez wieki nie zmieniło. Kobiety zawsze chciały i nadal chcą w każdej sytuacji wyglądać idealnie, niezależnie od okoliczności, pogody, a nawet pory roku. Ponadto dochodzą jeszcze specjalne dodatki takie jak buty, torebka, czy biżuteria. W związku z tym każda kobieta potrzebuje sklepu, w którym bez problemu będzie mogła te wszystkie rzeczy znaleźć. Gdzie jest zatem takie miejsce? Odpowiedź brzmi: sklep Unisono!

Wchodząc na stronę internetową firmy czytamy trzy zasadnicze hasła – aktywna, romantyczna i nowoczesna. To tylko pokazuje, że w Unisono każda, nawet najbardziej wymagająca kobieta, znajdzie coś dla siebie, niezależnie od okoliczności i jej potrzeb. Sukienki, narzutki, bluzki, spodnie, spódnice, płaszcze – to tylko nieliczne z wymienionych ubrań jakie można tam kupić. Niezwykle ciekawie prezentuje się także kolekcja 2015. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Jeżeli chodzi o zimę – tu dominują sukienki. Ciepłe, miłe, wygodne i co najważniejsze – dostępne w różnych fasonach i kolorach. Od głębokiej czerwieni aż po szarości. Niezwykle bogate jest w tym przypadku także wzornictwo – przeplatające się ze sobą kolory, czy wyraziste napisy sprawiają, że sukienki te stają się jeszcze bardziej efektowne. Całość tej kolekcji dopełniają eleganckie sukienki z gustownymi kołnierzykami. Sukienki nie zapominają także o przypomnieniu lata. Stąd motywy z jasnymi i kolorowymi motylami. Co ważne sukienki te można zarówno nosić w ich pierwotnym założeniu, jak i jako tuniki.

Ponadto Unisono oferuje także rozmaity wybór zimowych czapek. Od typowych kominiarek po wykładane gęstym futrem. Jeśli chodzi o fason i kolor, tu pełna dowolność wyboru każdej klientki. Choć trzeba przyznać, że dominuje tu granat, czerń i grafit. Jako odmienny element tej kolekcji uznane mogą być czapki z małymi kokardkami.
Źródło:

Odzież damska Unisono –  http://www.unisono.eu/

Share this Post:
Unisono Lookbook Reviewed by on February 24, 2015 .

Kobiety – dziś tak inne, niż kiedyś. Aktualnie kobiety jak wiemy nie tylko są idealnymi żonami, matkami, gospodyniami domowymi, ale i również osobami jak najbardziej aktywnymi zawodowo. Dziś kobiety dbają o swoje interesy, figurę, ubiór. A skoro o ubiorze mowa jedno się przez wieki nie zmieniło. Kobiety zawsze chciały i nadal chcą w każdej sytuacji