Trendy kratka powraca na jesień

 ›  › Trendy kratka powraca na jesień

Moda

Trendy kratka powraca na jesień

Ponadczasowa, urocza kratka, ponownie modna. Zauroczyła Ralfa Laurenta oraz Dolce&Gabbana. Pojawiła się również na pokazach projektantów Tommy Hilfigera, Petera Pilotto czy Stella McCartneya.

r34t4 (1)

Źródło: ralphlauren.com

r34t4 (2)

Źródło: ralphlauren.com

r34t4 (3)

Źródło: ralphlauren.com

r34t4 (4)

Źródło: ralphlauren.com

Motyw ten pojawia się na płaszczach, sukienkach, spodniach, spódnicach, koszulach oraz dodatkach. Występuje głównie w kolorach intensywnych, dominujących, głównie czerwień, ale też błękit oraz pudrowy róż. Świetnie wyglądają w towarzystwie czerni lub jeansu. Znajdziemy również wiele modnych kraciastych dodatków od rajstop, po czapki, szaliki, buty, torebki i portfele. Krata kojarzy się głównie ze stylem młodzieżowym lub rokowym jednak jest równie popularna wśród gwiazd: Jessica Alba w kraciastej koszuli bez rękawków, Maja Hirsch w kraciastej sukni do połowy łydki, Oliwia Palermo w długiej kraciastej koszuli. Lubują się w niej również Rihanna, Rita Ora, Gwen Stefani a nawet Doda.

Oprócz luźnego, niezobowiązującego stylu, odnajdziemy kratę w wersji, klasycznej, eleganckiej, a nawet seksownej. Można wyglądać klasycznie, elegancko a jednak modnie.

dafrft4234 (3)

Źródło: dolcegabbana.com

dafrft4234 (4)

Źródło: dolcegabbana.com

dafrft4234 (2)

Źródło: dolcegabbana.com

dafrft4234 (1)

Źródło: dolcegabbana.com

Krata ma wiele odsłon również tą biznesową. Najnowsza kolekcja NIFE połączyła kratę z klasycznymi fasonami, udowadniając i podkreślając tym samym jej kobiecość oraz wyrafinowany styl. Głównym celem NIFE jest udowodnienie, że można połączyć „dress code” z aktualnymi trendami w modzie, prostotą oraz funkcjonalnością. Znajdziemy tu: sukienki, garnitury, spódnice, z wykorzystaniem modnych detali jak plisy czy rękawy ¾, a wszystko to w odcieniach czarno – białej, granatowej lub ciemnozielonej kraty.

Jakąkolwiek wybierzemy kratę pamiętajmy o podstawowej rzeczy, duża doda nam kilogramów, więc jeśli mamy pewne niedoskonałości, które wolimy ukryć niż eksponować, lepiej zdecydujmy się na kratę drobną lub skrojoną po skosie. Ryzyko i szaleństwo jest dobre lecz nie zawsze musi się nam opłacić. Dobierajmy takie fasony oraz kolorystykę aby czuć się dobrze, komfortowo ale wyglądać świetnie i seksownie.

54uyh

nife.pl

Share this Post:
Trendy kratka powraca na jesień Reviewed by on January 8, 2015 .

Ponadczasowa, urocza kratka, ponownie modna. Zauroczyła Ralfa Laurenta oraz Dolce&Gabbana. Pojawiła się również na pokazach projektantów Tommy Hilfigera, Petera Pilotto czy Stella McCartneya. Źródło: ralphlauren.com Źródło: ralphlauren.com Źródło: ralphlauren.com Źródło: ralphlauren.com Motyw ten pojawia się na płaszczach, sukienkach, spodniach, spódnicach, koszulach oraz dodatkach. Występuje głównie w kolorach intensywnych, dominujących, głównie czerwień, ale też błękit oraz pudrowy róż. Świetnie wyglądają