SERWIS URZĄDZEŃ KARCHER

 ›  › SERWIS URZĄDZEŃ KARCHER

Dom i Ogród

SERWIS URZĄDZEŃ KARCHER

Marka Karcher znana jest z profesjonalnych odkurzaczy oraz urządzeń wysokociśnieniowych myjki itd., skierowanych w głównej mierze do przemysłu. Jednak nie jest to tak do końca prawdą, bowiem istnieje linia produktów tego producenta skierowana typowo do użytku domowego.

Jednak sama najwyższa jakość produktów nie wystarczy by wyrobić sobie „najlepszą markę” wśród potencjalnych klientów. Podstawą poza obsługą przed zakupową jest obsługa posprzedażowa, czyli innymi słowy wszelkiego typu reklamacje i naprawy gwarancyjne. Aby wszystko odbywało się na najwyższym możliwym poziomie i obywało się bez zgrzytów oraz niedomówień – konieczna jest sprawna komunikacja i przejrzyste zasady.

OFERTA DLA DOMU

Produkty skierowane do użytku domowego charakteryzują się najwyższą jakością i wbrew pozorom nie odbiegają pod tym względem od oferty dla firm. Oferta marki Karcher skierowana do tego segmentu rynku obejmuje wysokociśnieniowe myjki, różnego typu parownice, zamiatarki oraz oczywiście odkurzacze.

OFERTA DLA PROFESJONALISTÓW

Bardzo szeroka gama produktów ma za zadanie zaspokoić wszystkie wymagania klientów. Oferta obejmuje urządzenia wysokociśnieniowe, parownice, szorowarki, urządzenia ekstrakcyjne, zamiatarki, a nawet myjnie samochodowe.

SERWIS KARCHER

Serwis Karcher stoi na bardzo wysokim poziomie i gwarantuje szybką naprawę i brak problemów podczas przyjmowania urządzenia do naprawy. Wystarczy przekazać je pracownikowi, który w zamian wyda potwierdzenie przyjęcia do serwisu. Oczywiście niezbędne będzie wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego, za pomocą którego będzie identyfikowane konkretne urządzenie (sama operacja może zająć nawet niespełna 5 minuty).

Serwis obsługuje następujące typy sprzętu:

– wszystkie produkty z linii urządzeń do użytku domowego,

– odkurzacze typu T/NT/SB/IV,

– urządzenia pracujące pod wysokim ciśnieniem HD/HD/ST/HDS/HDS-ST,

– wszystkie urządzenia ekstrakcyjne, do czyszczenia przy wykorzystaniu suchego lodu,

– wszystkie typy zamiatarek i szorowarek automatycznych.

JAK DŁUGO TRWA NAPRAWA SERWISOWA URZĄDZEŃ

Serwis posiada aż cztery w pełni wyposażone stanowiska, gdzie naprawiany jest dostarczony sprzęt. Firma obsługuje zarówno urządzenia klientów detalicznych, firm, jak i innych dystrybutorów marki Karcher. Realny czas naprawy dostarczonych urządzeń wynosi średnio 5 dni roboczych. Usługa świadczona jest według światowych norm obowiązujących w Alfred Kärcher GmbH & Co. KG, co oznacza maksymalnie 30 dni, jakie może minąć od przyjęcia do wydania naprawionego sprzętu.

UWAGA: serwis posługuje się trzema klasyfikacjami: „do naprawy/w naprawie oraz do odbioru”. Dzięki temu systemowi z łatwością będziesz w stanie uzyskać informację na jakim etapie naprawy jest Twoje urządzenie, co pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU KARCHER

Warto wspomnieć, że przy serwisie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu różnego typu (od prostych myjek ciśnieniowych po profesjonalne urządzenia do mycia podłóg z wykorzystaniem odgrzewanej wody). Dzięki niej zachowasz ciągłość w sprzątaniu swojej firmy bądź świadczenia usług klientowi, i to za relatywnie niewielkie pieniądze. Niewielkim problemem może być jedynie konieczność wpłacenia odpowiedniej do wypożyczanego sprzętu kaucji, która jest oczywiście w 100% zwracana po zwrocie urządzenia.

Share this Post:
SERWIS URZĄDZEŃ KARCHER Reviewed by on March 18, 2019 .

Marka Karcher znana jest z profesjonalnych odkurzaczy oraz urządzeń wysokociśnieniowych myjki itd., skierowanych w głównej mierze do przemysłu. Jednak nie jest to tak do końca prawdą, bowiem istnieje linia produktów tego producenta skierowana typowo do użytku domowego. Jednak sama najwyższa jakość produktów nie wystarczy by wyrobić sobie „najlepszą markę” wśród potencjalnych klientów. Podstawą poza obsługą