Poruszanie się po mieście z Airwheel

 ›  › Poruszanie się po mieście z Airwheel

Fitness

Poruszanie się po mieście z Airwheel

Jazda Airwheelem wbrew pozorom nie jest trudna – wystarczy poświęcić kilka godzin, by poruszać się po mieście jak nigdy wcześniej!

Korzyści, które przemawiają za kupieniem tego urządzenia są bardzo kuszące. Jest to bowiem świetne rozwiązanie dla osób, które męczy codzienne stanie w korkach i na światłach czy piesze pokonywanie dużych odległości. Urządzenie to nazywane jest następcą Sagweya, tyle że jest mniejsze, ma jedno koło i brakuje mu kierownicy. Nie oznacza to jednak, że sterowanie nim jest trudniejsze. Jest ono bardzo intuicyjne – ruch ciała w prawo oznacza, że właśnie w tym  kierunku podąży nasz elektroniczny pojazd. Hamowanie i przyspieszenie odbywa się poprzez przechylenia ciała w tył lub przód. Airhweel ma niewielkie gabaryty, dlatego poruszanie się po mieście jest bardzo sprawne. Z łatwością zniesiemy go po schodach czy z krawężnika.  Zanim jednak wyruszymy do pracy czy do szkoły Airwheelem, trzeba poświęcić trochę czasu żeby nauczyć się jeździć. Producenci do każdego modelu dołączają pas do nauki jazdy, który pozwala wczuć się w sterowanie urządzeniem. 

W Polsce urządzenie Airwheel dopiero zdobywa popularność, ale jest ona tylko kwestią czasu. Dzięki niemu możemy oszczędzić na dojazdach do pracy, ominąć korki, kłopoty z miejscem parkingowym, nie musimy też korzystać z komunikacji publicznej. Z łatwością dojedziemy w wybrane miejsce. Airwheel to również dobre urządzenie do rekreacji – np. do wyprowadzania psa na spacer.

Na urządzenie Airwheel należy spojrzeć nie tylko jak na przydatny gadżet, ale też jak na ekologiczny środek transportu. W porównaniu z samochodem, który na krótkich odcinkach spala najwięcej benzyny i emituje najwięcej zanieczyszczeń, jest to świetna alternatywa – zarówno dla naszego środowiska jak i portfela. Airwheel jest zasilany elektrycznie z akumulatora litowego, a pełne naładowanie baterii jest niemal darmowe.

Airwheel osiąga prędkość maksymalną 16 km/h co w zupełności wystarcza w mieście. Inną zaletą tego elektronicznego urządzenia jest to, że można nim poruszać się po mokrej czy błotnistej powierzchni, a nawet podczas deszczu.

Źródło:

http://airwheelpolska.pl/

Share this Post:
Poruszanie się po mieście z Airwheel Reviewed by on November 18, 2014 .

Jazda Airwheelem wbrew pozorom nie jest trudna – wystarczy poświęcić kilka godzin, by poruszać się po mieście jak nigdy wcześniej! Korzyści, które przemawiają za kupieniem tego urządzenia są bardzo kuszące. Jest to bowiem świetne rozwiązanie dla osób, które męczy codzienne stanie w korkach i na światłach czy piesze pokonywanie dużych odległości. Urządzenie to nazywane jest