Modne legginsy

 ›  › Modne legginsy

Moda

Modne legginsy

Każda kobieta część swojego życia spędza przed lustrem, sprawdzając jak wygląda, czy aby na pewno wszystko do siebie pasuje. Ostatnimi czasy powróciły do nas modne w latach 80-tych legginsy, widujemy je zarówno na wybiegach jak i na ulicy. Niezwykle wygodny, komfortowy, element ubioru dla każdego, pod warunkiem przestrzegania kilku podstawowych zasad.

moda (7)

moda (8) moda (4)

Przede wszystkim należy pamiętać, że legginsy nie są spodniami, a wiele Pań tak je właśnie traktuje, co ma opłakane skutki. Zamiast wyglądać dobrze, wyglądają źle, śmiesznie i wręcz nieestetycznie. Jak wiadomo legginsy są elementem ubioru bardzo dopasowanym do ciała, a istnieje ponadczasowa zasada: jeśli dół jest dopasowany, góra musi być luźna i na odwrót. Jeżeli decydujemy się już na ubranie legginsów, górę dobierzmy na tyle długą, aby były zakryte pośladki: tunikę, dłuższą koszulę, długi sweter. Kolejna ważna zasada – nikt nie będzie wyglądał dobrze w prześwitujących legginsach, które przy za krótkiej, bądź podwiniętej koszuli lub spódnicy obwieszczą światu kolor bielizny.

moda (3)

Legginsy idealnie podkreślają nasze nogi, dla kobiet, które mają je długie i zgrabne jest to moment, gdy mogą się nimi pochwalić. Jeśli jednak mamy pewne niedoskonałości, które lepiej zakryć niż obnażać musimy bardzo uważać. Kobiety o pełniejszych kształtach powinny unikać legginsów wzorzystych, bardzo kolorowych oraz jasnych. W takim przypadku najlepszym wyborem, a wręcz strzałem w dziesiątkę będą czarne legginsy za kostkę, biała dłuższa koszula i wysokie wyszczuplające buty. Aby w legginsach wyglądać naprawdę dobrze, należy właściwe dobrać ich fason, kolor oraz długość do sylwetki. Kiedy dobierzemy najwłaściwszy dla nas wówczas poznamy ich możliwość – legginsy są naprawdę uniwersalne. Możemy je łączyć na wiele sposobów tworząc stylizacje sportowe, eleganckie – do pracy (imitujące spodnie legginsy, połączone z długą koszulą), na wieczór (błyszczące – czarne, w panterkę połączone z elegancką dłuższą bluzką), na weekend (bawełniane legginsy połączone ze swetrem).

moda (2) moda (1) moda (9) moda (5)

 

Share this Post:
Modne legginsy Reviewed by on October 8, 2013 .

Każda kobieta część swojego życia spędza przed lustrem, sprawdzając jak wygląda, czy aby na pewno wszystko do siebie pasuje. Ostatnimi czasy powróciły do nas modne w latach 80-tych legginsy, widujemy je zarówno na wybiegach jak i na ulicy. Niezwykle wygodny, komfortowy, element ubioru dla każdego, pod warunkiem przestrzegania kilku podstawowych zasad. Przede wszystkim należy pamiętać,