Moda ślubna

 ›  › Moda ślubna

Moda

Moda ślubna

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu każdej kobiety. Jest to dzień w którym każda z Nas chce wyglądać wyjątkowo, niepowtarzalnie i czuć się jak prawdziwa księżniczka.

Wybór sukni dla Panny Młodej jest momentem kluczowym, wymaga dużo czasu. Bardzo istotny jest dobór właściwego fasonu a nawet koloru sukni.

Przyglądając się najnowszym trendom w modzie i propozycjom na rok 2015, można zauważyć, że projektanci powracają do klasyki. Ponownie najmodniejsze stają się matowe materiały, kolor biały i szampana, koronki, siateczki oraz kreacje długie, lekko rozkloszowane. Do lamusa odeszły suknie krótkie i przed kostkę oraz w kolorach pastelowych. Teraz Panna Młoda jest pełna gracji, prostoty ale i elegancji, jest po prostu glamour.

Suknie Ślubne Madonna.pl
Fasony sukni proponowanych na rok 2015 są bardzo kobiece wręcz romantyczne, dominują odkryte plecy, delikatnie prześwitujące materiały na plecach, ramionach i dekolcie, podkreślona talia delikatnymi taśmami oraz subtelne srebrne ozdoby.

Rewelacyjnym rozwiązanie, który zapewni Pannie Młodej przede wszystkim wygodę są tzw. Suknie 2 w 1, czyli takie, które mają dopinaną spódnicę lub tren. Wówczas podczas ceremonii, zdjęć prezentuje się ona w pełnej okazałość, natomiast wieczorem podczas zabawy część jest odpinana zapewniając tym samym lekkość i pełnię swobody.

Bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem są również, transparentne, prześwitujące, koronkowe długie rękawy. Wyglądają bardzo stylowo a jednoczenie nie ma konieczności ubierania dodatkowo bolerka, aby zakryć ramiona.

Suknie Ślubne Fularazywczyk.pl
Jeżeli suknia to i odpowiednie buty – trendy 2015 to kolory złota i srebra, biel oraz ivory, w zdobieniach koronka, zamek na pięcie oraz broszka. W zależności od sukni jaką wybierzemy, najmodniejsze fasony butów to szpilki z czubkiem, botki ale transparentne oraz latem sandałki z paseczkami.

Idealnym dopełnieniem sukni ślubnej jest dobranie właściwej fryzury. Tu również trendy na rok 2015 odchodzą od długich welonów, diademów, kwiatów, czy tiary. Na czasie będzie klasyka: proste upięcia, włosy rozpuszczone, naturalne, warkocze, gładko zaczesane koki, plecionki a wszystko bez dodatkowy zdobień.

 
Źródło:
madonna.pl
fularazywczyk.pl

Share this Post:
Moda ślubna Reviewed by on April 16, 2014 .

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu każdej kobiety. Jest to dzień w którym każda z Nas chce wyglądać wyjątkowo, niepowtarzalnie i czuć się jak prawdziwa księżniczka. Wybór sukni dla Panny Młodej jest momentem kluczowym, wymaga dużo czasu. Bardzo istotny jest dobór właściwego fasonu a nawet koloru sukni. Przyglądając się najnowszym trendom w modzie i propozycjom