Moda męska 2014/2015

 ›  › Moda męska 2014/2015

Moda

Moda męska 2014/2015

Nie tylko kobiety ubierają się zgodnie z aktualnymi trendami, mężczyźni również. W modzie najważniejsze jest podejście zdroworozsądkowe, nie każda rzecz, która jest modna musi pasować do każdego mężczyzny. Rzeczy które są trendy powinny być dobierane zgodnie z trybem życia, wykonywaną pracą i oczywiście dopasowane do sylwetki.


Domeną modnego mężczyzny w tym sezonie powinny być prostota – klasyczne proste kroje, jednak zapinane na guziki i jako nowość płaszcze, marynarki, a nawet swetry okalane paskiem. Bardzo modne są również ubrania z grubej wełny, z dużymi grubymi (a nawet futrzanymi) kołnierzami oraz pikowane. Hitem jest pikowany płaszcz do połowy łydki, wygodny, łatwy w pielęgnacji i bardzo ciepły.

Dominujące kolory sezonu 2014/2015 to klasyczna czerń z białymi paskami, przeszyciami oraz lamówkami. Kolor pomarańczowy – bardzo modny również dla mężczyzn w tym sezonie ociepli oraz nada kreacjom świeżości w połączeniach z szarością, czernią oraz bielą. Kolejnym modnym kolorem jest zieleń, szczególnie ta ciemna, która perfekcyjnie łączy się z innymi kolorami oraz wieloma fasonami.


Trendy będzie również otulanie szyi, czyli golfy w każdej odsłonie oraz szaliki we wszystkich wariacjach od najcieńszych imitujących krawat, po grube wełniane a nawet szaliki-peleryny. Tu Panowie maja pełną dowolność, moda to również zabawa i nie wolno się jej bać.

Na wieczorne wyjścia obowiązkową pozycją w szafie każdego mężczyzny jest garnitur, najmodniejszy w tym sezonie będzie w odcieniach brązu i beżu, co więcej będzie on najbliższy stylu gangsterskiego, a tym samym na pewno przykuje swoją uwagę spojrzenia wielu Pań.

Kolejnym hitem na zimowe dni jest kurtka typu Biker, niebywale ciepła i pasująca do wszystkiego, w odcieniach szarości, zieleni, ale też brązu czy niebieskiego.

Moda kojarzy się głównie z kobietami, które przywiązują do niej szczególną uwagę, co nie oznacza, że mężczyźni nie mogą być modni. Panowie, warto zwrócić na to uwagę i przejrzeć czasami swoją szafę oraz zwiększyć jej zasoby o najnowsze hity sezonu.

 
dolcegabbana.com

Share this Post:
Moda męska 2014/2015 Reviewed by on February 26, 2014 .

Nie tylko kobiety ubierają się zgodnie z aktualnymi trendami, mężczyźni również. W modzie najważniejsze jest podejście zdroworozsądkowe, nie każda rzecz, która jest modna musi pasować do każdego mężczyzny. Rzeczy które są trendy powinny być dobierane zgodnie z trybem życia, wykonywaną pracą i oczywiście dopasowane do sylwetki. Domeną modnego mężczyzny w tym sezonie powinny być prostota