Moda Dolce & Gabbana

 ›  › Moda Dolce & Gabbana

Moda

Moda Dolce & Gabbana

Najbardziej ekskluzywny dom mody Dolce & Gabbana jest symbolem elegancji i przepychu. Założony przez znakomity włoski duet Dominiko Dolce oraz Stefano Gabbana. Najznakomitsze stroje zaprojektowane przez tą dwójkę są noszone przez największe sławy świata jak np. Adrian Brody, Erin O’Connor, Kylie Minogue, Matthew Goode, Johnny Depp, Madonna, Victoria Beckham oraz wiele innych gwiazd.

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2014/2015 zaprezentowana na wyspie Capri dla wyselekcjonowanego grona widzów, przepełniona jest energią , dominują w niej motywy kwiatowe, złoto oraz futro (obecne nawet na bikini). Kolekcja ta stanowi połączenie wyjątkowego folku, włoskiego bogactwa oraz niezwykłych zdobień zainspirowanych mozaiką oraz ceramiką dawnych lat. Najnowsza kolekcja jest ekskluzywna, luksusowa, kolorowa, ciekawa i niezwykła.


Kolejna kolekcja wiosna – lato 2015 inspirowana jest hiszpańskim temperamentem, dominować będą intensywnie czerwone kwiaty na czarnym tle w odsłonach na spodniach, spódnicach, sukienkach i bluzkach. Modne, będą również czarne kropki, koronkowe buty. Pojawiają się nawet etui do Iphone 5. Kolekcja będzie naprawdę ciekawa i godna uwagi.

Projektanci myślą również o modzie dla najmłodszych, tak powstała młodzieżowa linia z logo D&G, gdzie znajdziemy stroje idealne do szkoły, na co dzień, na sportowo i na specjalne okazje nawet dla najmłodszych. Dzieci również mogą być modne, wyglądać dziecięco ale i elegancko.


Dolce & Gabbana to nie tylko stroje, ale również torebki, kosmetyki, perfumy oraz wiele akcesoriów związanych z modą jak biżuteria, zegarki. Wszystko w najwyższej jakości, szykowne, z klasą, po prostu glamour. Dla Dolce & Gabbana ubranie ciała kobiety jest priorytetem, jednak równie istotne jest ubranie jej duszy, perfumy tworzone przez ten duet są perfekcyjnie dobrane tak aby jak najlepiej podkreślić jej osobowość.

Gwiazdy światowe bardzo cenią sobie tych niezwykłych projektantów, chętnie z nimi współpracując i tak np. Scarlett Johansson została ambasadorką najnowszych cieni do powiek Dolce & Gabbana.


 
Źródło:
dolcegabbana.com

Share this Post:
Moda Dolce & Gabbana Reviewed by on November 25, 2014 .

Najbardziej ekskluzywny dom mody Dolce & Gabbana jest symbolem elegancji i przepychu. Założony przez znakomity włoski duet Dominiko Dolce oraz Stefano Gabbana. Najznakomitsze stroje zaprojektowane przez tą dwójkę są noszone przez największe sławy świata jak np. Adrian Brody, Erin O’Connor, Kylie Minogue, Matthew Goode, Johnny Depp, Madonna, Victoria Beckham oraz wiele innych gwiazd. Najnowsza kolekcja