Krem BB, CC i DD, który wybrać?

 ›  › Krem BB, CC i DD, który wybrać?

Uroda

Krem BB, CC i DD, który wybrać?

Każda Kobieta bez względu na wiek, chce mieć piękną, nieskazitelną i wyglądającą młodą skórę. Czasami borykamy się z różnymi problemami, typu przebarwienia, nierównomierny koloryt. Firmy kosmetyczne wyszły nam naprzeciw, dzięki czemu powstały w pierwszej kolejności kemy BB – Blemish Balm. Ten rewolucyjny produkt stanowi połączenie kremu nawilżającego i podkładu, na ten czas na rynku jest bardzo duży wybór w produktach tego typu. Jest on świetnym rozwiązaniem dla młodych kobiet, które chcą jedynie podkreślić swoją nieskazitelną cerę.

Kremy BB godne uwagi:

Dollish Veil Vita BB SPF25 PA++ Lioele

4356

Źródło: wizaz.pl

Skin Dream BB Cream SPF 30 Oriflame

456345

Źródło: pl.oriflame.com

Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)Eveline

231

Źródło: wizaz.pl

Kolejnym krokiem było powstanie ulepszonej wersji kremu BB, czyli krem CC – Color Control Cream. Cechuje go większa lekkość przy jednoczesnym lepszym kryciu, posiada wyższy filtr przeciwsłoneczny. Kierowany jest do Pań, które borykają się z zaczerwienieniami oraz mają problem z przebarwieniami, oraz skórę skłonną do alergii i wrażliwą. Krem ten będzie pielęgnował, ujednolicał oraz korygował koloryt skóry.

Kremy CC godne uwagi:

Giordani Gold CC Cream SPF 35 Oriflame

654356

Źródło: sigina.ro

CC Color Correcting Cream Lumene

3454

Źródło: beautytidbits.com

Magical CC Cream (Multifunkcyjny krem CC) Eveline

34565

Źródło: esentia.plNowością na rynku, niestety póki co niedostępną jeszcze w Polsce jest krem DD – Dynamic Do All. Na ten moment jedyny taki wyprodukowany został przez Firmę Julep, która poszła jeszcze o jeden krok dalej wzbogacając krem DD o składniki przeciwzmarszczkowe. Dzięki temu ten innowacyjny krem będzie zmniejszał zmarszczki, jeszcze lepiej krył, pielęgnował oraz rozświetlał skórę. Kierowany jest głównie do Pań po 30 roku życia.

Bez względu jaki mamy typ skóry, cery oraz ile mamy lat, na pewno znajdziemy najbardziej dopasowany do nas krem. Używając jednego BB, CC lub DD zaoszczędzimy czas i pieniądze, w końcu są to kosmetyki łączące w sobie krem wraz z podkładem. Szybko, przyjemnie i wygodnie.

Każda Kobieta jest młoda i piękna tylko musi to sobie uzmysłowić i uwierzyć w siebie.

Share this Post:
Krem BB, CC i DD, który wybrać? Reviewed by on February 17, 2015 .

Każda Kobieta bez względu na wiek, chce mieć piękną, nieskazitelną i wyglądającą młodą skórę. Czasami borykamy się z różnymi problemami, typu przebarwienia, nierównomierny koloryt. Firmy kosmetyczne wyszły nam naprzeciw, dzięki czemu powstały w pierwszej kolejności kemy BB – Blemish Balm. Ten rewolucyjny produkt stanowi połączenie kremu nawilżającego i podkładu, na ten czas na rynku jest bardzo