Hurtownia odzieży dziecięcej

 ›  › Hurtownia odzieży dziecięcej

Moda

Hurtownia odzieży dziecięcej

Na terenie całej Polski funkcjonuje obecnie kilkadziesiąt hurtowni specjalizujących się sprzedażą wysokogatunkowej odzieży dziecięcej, zaopatrujących właścicieli niewielkich sklepów, czy też luksusowych butików.

Jednak tylko nieliczne z nich istnieją na rynku od wielu lat, ciesząc się przy tym znakomitą renomą wśród wielu zadowolonych klientów. Jedną z takich hurtowni jest niewątpliwie Zephyr, która specjalizuje się sprzedażą odzieży dziecięcej pochodzącej nie tylko od rodzimych producentów, ale także z całej Europy. Firma funkcjonuje na rynku już od kilku lat i od razu zyskała sobie miano solidnej hurtowni, posiadającej w asortymencie jedynie produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się wygodą użytkowania, ciekawym wzornictwem, a także nienagannym wykonaniem, przy zastosowaniu unikalnych materiałów. Zephyr kładzie spory nacisk na zadowolenie każdego ze swoich klientów, dlatego też zapewnia kompleksową i sympatyczną obsługę. Hurtownia dotrzymuje wszystkich uzgodnionych terminów i jest w stanie spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Zephyr posiada w swojej ofercie szeroki wybór ubranek dziecięcych, czy też młodzieżowych we wszystkich możliwych fasonach oraz kolorach. Dostępne są również takie akcesoria jak czapeczki, szaliki oraz gotowe komplety idealne na chłodne dni. Wszystkie z nich oparte są na najnowszych trendach obowiązującymi w świecie mody. Oprócz znakomitej jakości produktów, hurtownia Zephyr zapewnia swoim klientom również konkurencyjne ceny oraz gwarancję, że każdy z klientów otrzyma towar sprawdzony i w 100% pełnowartościowy.

Hurtownia posiada bogatą ofertę, którą kieruje nie tylko do sklepów handlujących artykułami i modą dziecięcą, ale i sklepów odzieżowych czy osób prywatnych. Wszystkie artykuły dostępne w hurtowni można zakupić w paczkach po kilka sztuk, w zależności od wielkości i rodzaju towaru. Przy wyborze większej ilości sztuk, klienci mogą liczyć oczywiście na korzystne rabaty cenowe. Towar sprowadzany jest bezpośrednio od producentów, dlatego też mogą Państwo liczyć na znaczne zniżki oraz promocje.

 

Źródło:

Hurtownia odzieży dziecięcej – Zephyr.com.pl

 

Share this Post:
Hurtownia odzieży dziecięcej Reviewed by on November 26, 2015 .

Na terenie całej Polski funkcjonuje obecnie kilkadziesiąt hurtowni specjalizujących się sprzedażą wysokogatunkowej odzieży dziecięcej, zaopatrujących właścicieli niewielkich sklepów, czy też luksusowych butików. Jednak tylko nieliczne z nich istnieją na rynku od wielu lat, ciesząc się przy tym znakomitą renomą wśród wielu zadowolonych klientów. Jedną z takich hurtowni jest niewątpliwie Zephyr, która specjalizuje się sprzedażą odzieży