Coś o przeprowadzkach, zabezpieczaniu towaru

 ›  › Coś o przeprowadzkach, zabezpieczaniu towaru

Dom i Ogród

Coś o przeprowadzkach, zabezpieczaniu towaru

A to już wyzwanie z zakresu logistyki, zdolności manualnych, transportowych i kondycji fizycznej. Może więc lepiej od razu zadzwonić po pomoc?

To nie żart – w jednym z większych miast Polski pewien mężczyzna przeprowadzał się do innego miasta… pociągiem. Systematycznie co kilka dni przewoził spakowane w kartony ubrania, pościele, sprzęty AGD i RTV, garnki. Tak, kosztowało go to dużo wysiłku i straconego czasu. Nic dziwnego, że mało osób wpada na podobny pomysł, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest bowiem wynajęcie profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami.

W ofercie takiego przedsiębiorstwa jest szeroki wachlarz usług, zobaczmy to na przykładzie młodej rodziny, która przeprowadza się z mieszkania w mieście do domku na przedmieściach. Jarek, Basia i ich dzieci spakowały wszystkie mniejsze rzeczy w kartony, zostały jednak meble, kuchenka, telewizor i inne większe przedmioty. Na szczęście pracownicy firmy przyjadą do nich, pomogą je zapakować i znieść. A wcale nie jest to takie łatwe, bowiem małżeństwo mieszka na trzecim piętrze w kamienicy. Zniesienie np. szafki ze szklanym lustrem i przetransportowanie z punktu A do punktu B wymaga dobrego zabezpieczenia przed stłuczeniem i siły przy przeniesieniu jej na dół. Pomoc profesjonalnej firmy z pewnością się więc przyda już na tym etapie, a przecież trzeba je jeszcze zawieźć do przytulnego domku. Porządna firma przeprowadzkowa powinna dysponować dobrym, przestronnym autem, jak choćby Peugoet Boxer w wersji l3h2 (przestrzeń ładunkowa paki to 12,6 m2) czy (Peugeot Expert l2h2 przestrzeń ładunkowa wynosi 9 m2).

Jak znaleźć dobrą firmę transportową? W większych miastach jest ich bardzo dużo, warto więc popytać znajomych czy krewnych, którzy mieli z nią do czynienia. Radą z pewnością posłuży nam jakiś przedsiębiorca, oni często korzystają z ich usług podczas przewożenia sprzętu biurowego, komputerów przy zmianie siedziby firmy. Zawsze też zostaje Internet, gdzie można poczytać o zakresie usług, dostępnych samochodach transportowych itp. Warto sprawdzić czy podchodzi ona kompleksowo do klienta, wiele z nich oferuje nawet skręcanie mebli. To może być bardzo pomocne dla osób, które nie mają ochoty walczyć ze śrubkami lub nie posiadają odpowiednich narzędzi. Darmowe oględziny/wycena plus darmowe materiały zabezpieczające takie jak folia bąbelkowa, stretch, karton falisty to standard.

Przeprowadzka może być więc poprowadzona sprawnie i szybko, wystarczy znaleźć odpowiednich fachowców. Potem można już rozkoszować się życiem w swoim nowym domku.

Źródło grafik:

Front Page

Przeprowadzki Brothers Transport – http://www.brotherstransport.pl/

Share this Post:
Coś o przeprowadzkach, zabezpieczaniu towaru Reviewed by on December 27, 2018 .

A to już wyzwanie z zakresu logistyki, zdolności manualnych, transportowych i kondycji fizycznej. Może więc lepiej od razu zadzwonić po pomoc? To nie żart – w jednym z większych miast Polski pewien mężczyzna przeprowadzał się do innego miasta… pociągiem. Systematycznie co kilka dni przewoził spakowane w kartony ubrania, pościele, sprzęty AGD i RTV, garnki. Tak,