Buty męskie Venezia – Lookbook 2

 ›  › Buty męskie Venezia – Lookbook 2

Lookbooki

Buty męskie Venezia – Lookbook 2

W dzisiejszych czasach dobrze wyglądać chcą nie tylko Panie, ale i również Panowie. Tak sytuacja przedstawia się w przypadku odzieży, gdzie kolekcje mody męskiej są tak samo istotne, jak ubrania przeznaczone dla płci żeńskiej.

W przypadku butów sytuacja się niczym nie różni. Mając przy tym na uwadze, że buty to jeden z najistotniejszych elementów naszej garderoby. Jesienią i zimą zapewniają nam ciepło, latem chronią nasze stopy przed poceniem i oparzeniami. Dlatego wybierając nasze buty musimy pamiętać nie tylko o naszym wyglądzie, ale i zdrowiu. Biorąc pod uwagę zapotrzebowania kobiet i mężczyzn, to panie cenią sobie zróżnicowany styl butów, gdzie gdyby tylko mogły miałaby nawet sto par. Panowie natomiast zwykle cenią sobie uniwersalność. Zatem na jakie buty powinni się zazwyczaj decydować?

Okfordy – buty te są pełne i sznurowane, najczęściej dostępne w kolorze czarnym, lub ciemnobrązowym. Oksfordy pasują do ubrań codziennych, jak i również do eleganckiego garnituru, dzięki temu panowie mogą ubierać je wszędzie o każdej porze.

Derby – mniej formalne od wyżej wymienionych Oksfordów. Zawdzięczają to głównie dwóm bocznym częściom z charakterystycznymi dziurkami. Podobieństwo jest w tym, że również są pełne i wiązane. Ponadto mają delikatny obcas i najczęściej można je kupić w kolorze czarnym. Pasujące m.in. do sztruksów i jeansów, dlatego idealnie nadają się np. na imprezę i znajomych.

Mokasyny – choć nadal wielu panów twierdzi, że to buty dla kobiet, moda jasno udowadnia, że jest inaczej. Mokasyny dla mężczyzn również dostępne są w wielu kolorach. Są lekkie i idealnie sprawdzają się wiosną i latem.Kozaki – bo przecież nie tylko paniom, ale i panom zimą musi być po prostu ciepło, w szczególności w czasie bardzo niskich temperatur. Kozaki dla mężczyzn również są wysokie. Na rynku można je kupić głównie w czerni, oraz w brązie.

Sandały – lekkie, przewiewne i wygodne. To kolejna coraz częściej wybierana pozycja, która pierwotnie wydawałaby się przeznaczona wyłącznie dla płci pięknej.

Sportowe – płaskie, to ich największa zaleta. Dzięki temu są wygodne i idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Jeśli chodzi o kolor – tu pełna gama do wyboru. 

Źródło:

Venezia.pl – włoskie obuwie męskie

Share this Post:
Buty męskie Venezia – Lookbook 2 Reviewed by on April 16, 2015 .

W dzisiejszych czasach dobrze wyglądać chcą nie tylko Panie, ale i również Panowie. Tak sytuacja przedstawia się w przypadku odzieży, gdzie kolekcje mody męskiej są tak samo istotne, jak ubrania przeznaczone dla płci żeńskiej. W przypadku butów sytuacja się niczym nie różni. Mając przy tym na uwadze, że buty to jeden z najistotniejszych elementów naszej