Buty męskie VENEZIA – Lookbook

 ›  › Buty męskie VENEZIA – Lookbook

Lookbooki

Buty męskie VENEZIA – Lookbook

Dziś jak wiemy o swój wygląd dbają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dzieje się tak w przypadku ubrań, gdzie kolekcje mody męskiej stają się tak samo istotne jak propozycje dla kobiet.

Nie inaczej jest z butami. Tym bardziej, iż musimy pamiętać, że buty, to jeden z najważniejszych elementów naszej garderoby. Przede wszystkim jesienią i zimą muszą zapewnić nam ciepło i ochronę naszego organizmu. Ogólnie natomiast chronią nasze stopy przed wszelkimi zagrożeniami. Jednak buty powinny być nie tylko starannie wykonane, ale i muszą się zawsze dobrze prezentować. I o ile kobiety w wieku przypadkach chętnie miałyby kilkaset różnych par butów, tak mężczyźni cieszą się, gdy ich obuwie jest jak najbardziej uniwersalne. A na jakie buty najczęściej decydują się mężczyźni?



Oxfordy – wygoda i elegancja. Pełne i sznurowane, najczęściej dostępne w kolorze czarnym, lub ciemnobrązowym. Co ciekawe oba te kolory zarówno pasują do ubrań codziennych, jak i eleganckiego garnituru. Dlatego można je zakładać zarówno do pracy na co dzień, jak podczas ważnych uroczystości.

Derby – zdecydowanie mniej formalne od oxfordów, a to dzięki dwóm bocznym częściom z dziurkami. Również pełne, wiązane, na delikatnym obcasie, dostępne głównie w kolorze czarnym. Pasują m.in. do sztruksów i jeansów, można więc wkładać je na mniej oficjalne okazje.

Mokasyny – wielu pewnie nadal twierdzi, że są to buty przeznaczone stricte dla kobiet. Nic bardziej mylnego! Dla panów również istnieją liczne propozycje tego rodzaju butów, w różnych kolorach. Wygodne i idealnie sprawdzające się latem.

Kozaki – nie tylko kobiety, ale mężczyźni muszą dbać o swoje zdrowie zimą. A to mogą im zapewnić dobrze ocieplane kozaki. Wysokie, dostępne głównie w czerni i w brązie sprawiają, że nawet podczas największych mrozów możesz czuć się bezpiecznie.

Sandały – tu kolejna rewolucja damsko – męska. Sandały, to również coraz częstszy, wybór panów w czasie wakacji.

Trzewiki – płaskie, wygodne, do nabycia w dowolnej kolorystyce. Idealne do noszenia na co dzień np. do pracy.










——
Źródło:
1. Obuwie męskie Venezia.pl
2. Obuwie męskie Zalando.pl

Share this Post:
Buty męskie VENEZIA – Lookbook Reviewed by on January 30, 2015 .

Dziś jak wiemy o swój wygląd dbają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dzieje się tak w przypadku ubrań, gdzie kolekcje mody męskiej stają się tak samo istotne jak propozycje dla kobiet. Nie inaczej jest z butami. Tym bardziej, iż musimy pamiętać, że buty, to jeden z najważniejszych elementów naszej garderoby. Przede wszystkim jesienią i